Username: 
  Password: 

2015 Presidio GL
Team Schedules - BU10 AA-B South
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A10 : Atlante SD - Francisco Red U 103333333313330342.8334.00 35  12  0 0
 A2 : Albion SC South BU10Premier3333303331330312.5831.00 31  13  2 0
 A9 : Atlante SD - G Prado U 1033033133310 0232.0925.09 10  26  1 0
 A1 : Barca Cantera - Bu10 Svoboda0331333011100191.5819.00 3  29  0 0
 A5 : Hotspurs USA - BU10 Red0101311033300161.3316.00 4  31  0 0
 A11 : Sporting SD BU10B - Sergio Flores3110331001030161.3316.00 2  26  1 0
 A12 : Barca Cantera - Bu10 Rodriguez01300033301 0141.2715.27 -1  31  2 0
 A3 : Yalla Soccer Club - BU1030300000 30 090.9010.80 -9  36  0 0
 A4 : Aztecs Fc Red (Espinoza)0000100303300100.8310.00 -17  48  0 0
 A7 : Aztecs Fc (Fernandez)1003000300300100.8310.00 -18  50  0 0
 A8 : Xolos Academy FC - BU10101013000003090.759.00 -15  60  1 0
 A6 : LIVERPOOL SC - B10 ANDERSON01030000 00 040.404.80 -25  51  0 0

Bracket - Saturday, September 12, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753272  Montgomery Waller Park  09:10 AM  5 A4 vs A11Aztecs Fc Red (Espinoza) 0 vs.Sporting SD BU10B - Sergio Flores3
 753273  Monte Vista HS  09:15 AM  3 A1 vs A2Barca Cantera - Bu10 Svoboda 1 vs.Albion SC South BU10Premier3
 753268  Rios Canyon ES  09:30 AM  1 A6 vs A9LIVERPOOL SC - B10 ANDERSON 0 vs.Atlante SD - G Prado U 107
 753271  Montgomery Waller Park  11:30 AM  5 A7 vs A8Aztecs Fc (Fernandez) 3 vs.Xolos Academy FC - BU103
 753270  Los Coches Creek MS  12:00 PM  3 A5 vs A10Hotspurs USA - BU10 Red 2 vs.Atlante SD - Francisco Red U 105
 753269  Wells Park  12:50 PM  1 A3 vs A12Yalla Soccer Club - BU10 4 vs.Barca Cantera - Bu10 Rodriguez3

Bracket - Saturday, September 19, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753275  Helix HS  08:00 AM  3 A11 vs A6Sporting SD BU10B - Sergio Flores 1 vs.LIVERPOOL SC - B10 ANDERSON1
 753274  Monte Vista HS  08:00 AM  3 A12 vs A5Barca Cantera - Bu10 Rodriguez 1 vs.Hotspurs USA - BU10 Red1
 753279  Larsen Field  09:00 AM  5 A10 vs A7Atlante SD - Francisco Red U 10 7 vs.Aztecs Fc (Fernandez)0
 753277  Hilltop HS  09:00 AM  4 A8 vs A9Xolos Academy FC - BU10 0 vs.Atlante SD - G Prado U 109
 753278  Robb Field  10:20 AM  7 A2 vs A4Albion SC South BU10Premier 10 vs.Aztecs Fc Red (Espinoza)1
 753276  Monte Vista HS  11:45 AM  3 A1 vs A3Barca Cantera - Bu10 Svoboda 3 vs.Yalla Soccer Club - BU102

Bracket - Sunday, September 20, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753281  Hilltop HS  09:00 AM  4 A8 vs A11Xolos Academy FC - BU10 2 vs.Sporting SD BU10B - Sergio Flores2
 753280  Montgomery Waller Park  09:10 AM  5 A4 vs A1Aztecs Fc Red (Espinoza) 1 vs.Barca Cantera - Bu10 Svoboda4
 753284  Montgomery Waller Park  11:30 AM  5 A7 vs A12Aztecs Fc (Fernandez) 0 vs.Barca Cantera - Bu10 Rodriguez2
 753285  Los Coches Creek MS  12:00 PM  3 A5 vs A3Hotspurs USA - BU10 Red 1 vs.Yalla Soccer Club - BU103
 753283  Larsen Field  12:00 PM  4 A9 vs A10Atlante SD - G Prado U 10 3 vs.Atlante SD - Francisco Red U 105
 753282  East County Academy of Learning  01:20 PM  1 A6 vs A2LIVERPOOL SC - B10 ANDERSON 1 vs.Albion SC South BU10Premier9

Bracket - Saturday, September 26, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753290  Rios Canyon ES  08:30 AM  1 A6 vs A4LIVERPOOL SC - B10 ANDERSON 1 vs.Aztecs Fc Red (Espinoza)0
 753288  Hilltop HS  10:30 AM  4 A8 vs A2Xolos Academy FC - BU10 3 vs.Albion SC South BU10Premier6
 753287  Monte Vista HS  10:50 AM  3 A1 vs A5Barca Cantera - Bu10 Svoboda 2 vs.Hotspurs USA - BU10 Red2
 753286  Wells Park  12:30 PM  1 A3 vs A7Yalla Soccer Club - BU10 0 vs.Aztecs Fc (Fernandez)1
 753289  Larsen Field  01:30 PM  4 A10 vs A11Atlante SD - Francisco Red U 10 6 vs.Sporting SD BU10B - Sergio Flores1
 753291  Larsen Field  03:00 PM  4 A9 vs A12Atlante SD - G Prado U 10 3 vs.Barca Cantera - Bu10 Rodriguez1

Bracket - Saturday, October 03, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753296  Rios Canyon ES  09:30 AM  1 A6 vs A1LIVERPOOL SC - B10 ANDERSON 1 vs.Barca Cantera - Bu10 Svoboda5
 753293  Hilltop HS  10:30 AM  4 A8 vs A4Xolos Academy FC - BU10 4 vs.Aztecs Fc Red (Espinoza)4
 753295  Helix HS  10:40 AM  3 A11 vs A12Sporting SD BU10B - Sergio Flores 4 vs.Barca Cantera - Bu10 Rodriguez1
 753292  Larsen Field  12:00 PM  5 A9 vs A3Atlante SD - G Prado U 10 6 vs.Yalla Soccer Club - BU104
 753297  Montgomery Waller Park  12:40 PM  5 A7 vs A5Aztecs Fc (Fernandez) 1 vs.Hotspurs USA - BU10 Red6

Bracket - Saturday, October 10, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753303  Helix HS  09:20 AM  3 A11 vs A3Sporting SD BU10B - Sergio Flores 4 vs.Yalla Soccer Club - BU101
 753301  Monte Vista HS  10:30 AM  3 A12 vs A2Barca Cantera - Bu10 Rodriguez 0 vs.Albion SC South BU10Premier2
 753302  Hilltop HS  10:30 AM  4 A8 vs A6Xolos Academy FC - BU10 6 vs.LIVERPOOL SC - B10 ANDERSON0
 753299  Los Coches Creek MS  01:20 PM  3 A5 vs A9Hotspurs USA - BU10 Red 3 vs.Atlante SD - G Prado U 103
 753298  Montgomery Waller Park  01:50 PM  5 A7 vs A1Aztecs Fc (Fernandez)
Forfeited Game
 0 vs.Barca Cantera - Bu10 Svoboda1F
 753300  Montgomery Waller Park  05:20 PM  5 A4 vs A10Aztecs Fc Red (Espinoza) 0 vs.Atlante SD - Francisco Red U 108

Bracket - Sunday, October 11, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753294  Larsen Field  10:30 AM  4 A10 vs A2Atlante SD - Francisco Red U 10 1 vs.Albion SC South BU10Premier0

Bracket - Saturday, October 17, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753306  Bonita Vista HS  08:00 AM  2 A2 vs A3Albion SC South BU10Premier 8 vs.Yalla Soccer Club - BU100
 753307  Los Coches Creek MS  08:00 AM  3 A5 vs A11Hotspurs USA - BU10 Red 2 vs.Sporting SD BU10B - Sergio Flores2
 753305  Larsen Field  09:00 AM  4 A10 vs A6Atlante SD - Francisco Red U 10 7 vs.LIVERPOOL SC - B10 ANDERSON0
 753308  Monte Vista HS  10:30 AM  3 A12 vs A4Barca Cantera - Bu10 Rodriguez 6 vs.Aztecs Fc Red (Espinoza)2
 753304  Larsen Field  10:30 AM  4 A9 vs A7Atlante SD - G Prado U 10 4 vs.Aztecs Fc (Fernandez)3
 753309  Monte Vista HS  11:45 AM  3 A1 vs A8Barca Cantera - Bu10 Svoboda 4 vs.Xolos Academy FC - BU103

Bracket - Saturday, October 24, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753312  Helix HS  08:00 AM  3 A11 vs A7Sporting SD BU10B - Sergio Flores 1 vs.Aztecs Fc (Fernandez)3
 753310  Monte Vista HS  08:00 AM  3 A12 vs A6Barca Cantera - Bu10 Rodriguez 6 vs.LIVERPOOL SC - B10 ANDERSON5
 753311  Larsen Field  10:30 AM  4 A10 vs A8Atlante SD - Francisco Red U 10 6 vs.Xolos Academy FC - BU101
 753313  Larsen Field  10:30 AM  5 A9 vs A1Atlante SD - G Prado U 10 3 vs.Barca Cantera - Bu10 Svoboda2
 753315  Wells Park  11:10 AM  1 A3 vs A4Yalla Soccer Club - BU10 0 vs.Aztecs Fc Red (Espinoza)1
 753314  Robb Field  04:10 PM  6 A2 vs A5Albion SC South BU10Premier 5 vs.Hotspurs USA - BU10 Red2

Bracket - Saturday, October 31, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753317  Monte Vista HS  08:00 AM  3 A1 vs A10Barca Cantera - Bu10 Svoboda 0 vs.Atlante SD - Francisco Red U 100
 753321  Helix HS  08:00 AM  3 A11 vs A9Sporting SD BU10B - Sergio Flores 1 vs.Atlante SD - G Prado U 103
 753318  Rios Canyon ES  08:10 AM  1 A6 vs A3LIVERPOOL SC - B10 ANDERSON   vs.Yalla Soccer Club - BU10 
 753319  Hilltop HS  09:00 AM  4 A8 vs A12Xolos Academy FC - BU10 4 vs.Barca Cantera - Bu10 Rodriguez5
 753320  Montgomery Waller Park  09:10 AM  5 A4 vs A5Aztecs Fc Red (Espinoza) 1 vs.Hotspurs USA - BU10 Red5
 753316  Montgomery Waller Park  01:50 PM  5 A7 vs A2Aztecs Fc (Fernandez) 1 vs.Albion SC South BU10Premier10

Bracket - Saturday, November 07, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753326  Monte Vista HS  08:00 AM  2 A12 vs A10Barca Cantera - Bu10 Rodriguez 2 vs.Atlante SD - Francisco Red U 103
 753322  Monte Vista HS  09:10 AM  2 A1 vs A11Barca Cantera - Bu10 Svoboda 4 vs.Sporting SD BU10B - Sergio Flores4
 753323  Montgomery Waller Park  09:10 AM  5 A4 vs A7Aztecs Fc Red (Espinoza) 6 vs.Aztecs Fc (Fernandez)2
 753324  Wells Park  11:30 AM  1 A3 vs A8Yalla Soccer Club - BU10 7 vs.Xolos Academy FC - BU102
 753325  Los Coches Creek MS  12:00 PM  3 A5 vs A6Hotspurs USA - BU10 Red 6 vs.LIVERPOOL SC - B10 ANDERSON2
 753327  Bonita Vista HS  01:50 PM  2 A2 vs A9Albion SC South BU10Premier 2 vs.Atlante SD - G Prado U 102

Bracket - Saturday, November 14, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753328  Los Coches Creek MS  08:00 AM  3 A5 vs A8Hotspurs USA - BU10 Red 9 vs.Xolos Academy FC - BU100
 753329  Wells Park  10:00 AM  1 A3 vs A10Yalla Soccer Club - BU10 1 vs.Atlante SD - Francisco Red U 107
 753332  Montgomery Waller Park  10:20 AM  5 A4 vs A9Aztecs Fc Red (Espinoza) 5 vs.Atlante SD - G Prado U 101
 753330  Rios Canyon ES  10:50 AM  1 A6 vs A7LIVERPOOL SC - B10 ANDERSON 3 vs.Aztecs Fc (Fernandez)4
 753333  Monte Vista HS  11:45 AM  3 A12 vs A1Barca Cantera - Bu10 Rodriguez 3 vs.Barca Cantera - Bu10 Svoboda3
 753331  Bonita Vista HS  01:50 PM  2 A2 vs A11Albion SC South BU10Premier 2 vs.Sporting SD BU10B - Sergio Flores0

Bracket - Saturday, November 21, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753337  Montgomery Waller Park  08:00 AM  5 A7 vs A8Aztecs Fc (Fernandez) 5 vs.Xolos Academy FC - BU107
 753338  Helix HS  09:20 AM  3 A11 vs A4Sporting SD BU10B - Sergio Flores 4 vs.Aztecs Fc Red (Espinoza)1
 753335  Wells Park  10:00 AM  1 A3 vs A12Yalla Soccer Club - BU10   vs.Barca Cantera - Bu10 Rodriguez 
 753334  Larsen Field  12:00 PM  4 A9 vs A6Atlante SD - G Prado U 10   vs.LIVERPOOL SC - B10 ANDERSON 
 753339  Bonita Vista HS  01:50 PM  2 A2 vs A1Albion SC South BU10Premier 7 vs.Barca Cantera - Bu10 Svoboda1
 753336  Cesar Chavez Park  03:30 PM  2 A10 vs A5Atlante SD - Francisco Red U 10 6 vs.Hotspurs USA - BU10 Red2