Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA GU9 Flight 1
     



Bracket


ALL A


  
Group -- A
A1 : Rebels Soccer Club - G9 Gold
A2 : Oceanside Breakers -G06 Blk
A3 : CUFC GU9 Premier - Hilliard
A4 : Albion SC GU9White
A5 : San Diego SC G2006 Navy
A6 : Express - GU09 White - Yamazaki
A7 : LIVERPOOL SC - G09 ALDOUS
A8 : Temecula United Academy - G06D

Bracket - Saturday, September 12, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 327084  Southwestern College  09:20 AM  2 A1 vs A2Rebels Soccer Club - G9 Goldvs.Oceanside Breakers -G06 Blk
 327087  Sabre Springs Rec Ctr  01:00 PM  2 A5 vs A6San Diego SC G2006 Navyvs.Express - GU09 White - Yamazaki
 327085  Alga Norte Comm Pk  02:40 PM  1 A3 vs A8CUFC GU9 Premier - Hilliardvs.Temecula United Academy - G06D
 327086  Robb Field  03:00 PM  6 A4 vs A7Albion SC GU9Whitevs.LIVERPOOL SC - G09 ALDOUS

Bracket - Saturday, September 19, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 327090  Southwestern College  08:00 AM  2 A1 vs A3Rebels Soccer Club - G9 Goldvs.CUFC GU9 Premier - Hilliard
 327088  Paloma del Sol PK  11:10 AM  3 A8 vs A5Temecula United Academy - G06Dvs.San Diego SC G2006 Navy
 327091  Robb Field  01:50 PM  1 A4 vs A2Albion SC GU9Whitevs.Oceanside Breakers -G06 Blk
 327089  YMCA EAST  01:50 PM  1 A6 vs A7Express - GU09 White - Yamazakivs.LIVERPOOL SC - G09 ALDOUS

Bracket - Saturday, September 26, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 327093  Sabre Springs Rec Ctr  09:15 AM  2 A5 vs A3San Diego SC G2006 Navyvs.CUFC GU9 Premier - Hilliard
 327094  YMCA EAST  10:20 AM  1 A6 vs A2Express - GU09 White - Yamazakivs.Oceanside Breakers -G06 Blk
 327092  Rios Canyon ES  10:50 AM  1 A7 vs A8LIVERPOOL SC - G09 ALDOUSvs.Temecula United Academy - G06D
 327095  Robb Field  04:10 PM  1 A4 vs A1Albion SC GU9Whitevs.Rebels Soccer Club - G9 Gold

Bracket - Saturday, October 03, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 327098  Paloma del Sol PK  08:50 AM  3 A8 vs A2Temecula United Academy - G06Dvs.Oceanside Breakers -G06 Blk
 327096  Southcreek Neighborhood PK  09:15 AM  1 A5 vs A1San Diego SC G2006 Navyvs.Rebels Soccer Club - G9 Gold
 327097  Rios Canyon ES  10:50 AM  1 A7 vs A3LIVERPOOL SC - G09 ALDOUSvs.CUFC GU9 Premier - Hilliard
 327099  YMCA EAST  03:00 PM  1 A6 vs A4Express - GU09 White - Yamazakivs.Albion SC GU9White

Bracket - Saturday, October 10, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 327103  Southwestern College  10:40 AM  2 A1 vs A6Rebels Soccer Club - G9 Goldvs.Express - GU09 White - Yamazaki
 327102  Paloma del Sol PK  11:10 AM  3 A8 vs A4Temecula United Academy - G06Dvs.Albion SC GU9White
 327100  SoCal Soccer Complex  11:45 AM  3 sm A2 vs A3Oceanside Breakers -G06 Blkvs.CUFC GU9 Premier - Hilliard
 327101  Sabre Springs Rec Ctr  11:45 AM  2 A5 vs A7San Diego SC G2006 Navyvs.LIVERPOOL SC - G09 ALDOUS

Bracket - Saturday, October 17, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 327104  SoCal Soccer Complex  08:00 AM  3 sm A2 vs A5Oceanside Breakers -G06 Blkvs.San Diego SC G2006 Navy
 327107  Alga Norte Comm Pk  10:10 AM  1 A3 vs A4CUFC GU9 Premier - Hilliardvs.Albion SC GU9White
 327106  YMCA EAST  10:20 AM  1 A6 vs A8Express - GU09 White - Yamazakivs.Temecula United Academy - G06D
 327105  Rios Canyon ES  12:00 PM  1 A7 vs A1LIVERPOOL SC - G09 ALDOUSvs.Rebels Soccer Club - G9 Gold

Bracket - Saturday, October 24, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 327111  SoCal Soccer Complex  08:00 AM  3 sm A2 vs A7Oceanside Breakers -G06 Blkvs.LIVERPOOL SC - G09 ALDOUS
 327109  Robb Field  10:20 AM  6 A4 vs A5Albion SC GU9Whitevs.San Diego SC G2006 Navy
 327110  Alga Norte Comm Pk  12:30 PM  1 A3 vs A6CUFC GU9 Premier - Hilliardvs.Express - GU09 White - Yamazaki
 327108  Southwestern College  04:00 PM  2 A1 vs A8Rebels Soccer Club - G9 Goldvs.Temecula United Academy - G06D

Bracket - Saturday, October 31, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 327113  Paloma del Sol PK  10:00 AM  3 A8 vs A3Temecula United Academy - G06Dvs.CUFC GU9 Premier - Hilliard
 327114  Rios Canyon ES  10:50 AM  1 A7 vs A4LIVERPOOL SC - G09 ALDOUSvs.Albion SC GU9White
 327112  SoCal Soccer Complex  02:35 PM  3 sm A2 vs A1Oceanside Breakers -G06 Blkvs.Rebels Soccer Club - G9 Gold
 327115  YMCA EAST  04:10 PM  1 A6 vs A5Express - GU09 White - Yamazakivs.San Diego SC G2006 Navy

Bracket - Saturday, November 07, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 327116  Sabre Springs Rec Ctr  09:15 AM  2 A5 vs A8San Diego SC G2006 Navyvs.Temecula United Academy - G06D
 327117  Rios Canyon ES  09:15 AM  1 A7 vs A6LIVERPOOL SC - G09 ALDOUSvs.Express - GU09 White - Yamazaki
 327119  Robb Field  10:20 AM  1 A4 vs A2Albion SC GU9Whitevs.Oceanside Breakers -G06 Blk
 327118  Alga Norte Comm Pk  01:40 PM  1 A3 vs A1CUFC GU9 Premier - Hilliardvs.Rebels Soccer Club - G9 Gold

Bracket - Saturday, November 14, 2015
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 327123  Southwestern College  08:00 AM  2 A1 vs A4Rebels Soccer Club - G9 Goldvs.Albion SC GU9White
 327120  Paloma del Sol PK  11:10 AM  3 A8 vs A7Temecula United Academy - G06Dvs.LIVERPOOL SC - G09 ALDOUS
 327121  Alga Norte Comm Pk  11:20 AM  1 A3 vs A5CUFC GU9 Premier - Hilliardvs.San Diego SC G2006 Navy
 327122  Mance Buchanon Park  01:40 PM  3 A2 vs A6Oceanside Breakers -G06 Blkvs.Express - GU09 White - Yamazaki